Ohlasy soutěžících

ZŠ T.G.M. Hrádek nad Nisou

Třída 9. B ze základní školy T.G.M. v Hrádku nad Nisou spojila výrobu srdce a jeho darování s rekapitulací a vzpomínáním na školní léta. Jejich třídní učitelka Klára Čiháková nám napsala, že už se těší, až si jejich věnování vyslechnou i rodiče žáků na tradičním plese.
více…

ZŠ Kocbeře

Děti ze ZŠ a MŠ Kocbeře s paní učitelkou Sofií Hladíkovou vyrobily a předaly své srdce paní starostce Evě Rezkové.
více…

ZŠ Hlohovec

Paní Hana Sítková, učitelka ze školy v Hlohovci, nám napsala tyto milé řádky a poslala pár fotografií z předání srdce s láskou pěstounce jejich obce: „Děkujeme za možnost zúčastnit se takového krásného a ušlechtilého projektu, který podporuje tradiční lidské hodnoty, jako jsou láska, přátelství, rodina a vzájemná úcta. Při přípravě soutěžního výrobku vládlo v naší třídě nadšení a zápal pro dobrou věc. Spolupráce kolektiv třídy více stmelila a nový spolužák se v něm cítí ještě lépe než dřív. Zvolením jeho pěstounky jako výjimečného člověka si děti uvědomily, co to je žít v úplné rodině a co…
více…

ZŠ Vidče

Krásné fotky z výroby srdce nám zaslala paní učitelka Vladimíra Mertová. Píše, že zapojení dětí do soutěže je výborné a bude těžké vybrat jednu soutěžní fotografii, kterou pošlou spolu s oficiální přihláškou. Přejeme tedy šťastný výběr!
více…

ZŠ Hálkova Humpolec

Deváťáci ze ZŠ Humpolec se svou učitelkou chemie, matematiky a letošní rok i výtvarné výchovy Ivonou Krčilovou nám poslali pár fotek z výroby jejich srdce a připsali k tomu: „Chtěla jsem poděkovat za vaši soutěž. Děti se hezky dají dohromady, mají spoustu nápadů a moc super se mi s nimi pracuje. Jsou to deváťáci, tak už je jim každá společná práce vzácností, chápou, že se brzy rozejdou každý jiným životem.
více…

ZŠ Vilémov u Litovle

Děti ze základní školy ve Vilémově u Litovle poslaly prostřednictvím paní vychovatelky a učitelky Blanky Weisgärberové Lakomé i fotografie ze samotné výroby a předání srdce. Z úrovně zpracování jejich výrobku jsme měli upřímnou radost.
více…