Jindra Chejnová

Fotka Jindra Chejnová
Už teď přemýšlíme o tom, komu svá srdce věnujeme příště.

„Chtěla bych moc poděkovat za příležitost zúčastnit se soutěže Srdce s láskou darované. Náš kroužek se schází jednou týdně, není nás moc, ale tvoření si pokaždé užíváme a při práci je vždy veselo. Minulého ročníku soutěže se zúčastnily dvě třídy naší školy, a protože nás myšlenka darovat srdce nadchla, do tohoto ročníku jsme se už zapojili i my. Děti hned od začátku přemýšlely, komu svoje srdce darují, padaly nejrůznější nápady, ale nakonec se vždy shodly. Loni svá srdce věnovaly svým babičkám, letos to jedno velké společné všem opravdovým přátelům. Při práci vzájemně spolupracovaly, pomáhaly si, nemyslely jen na sebe, respektovaly názory ostatních. A tak vlastně vytvářely srdce i jeden pro druhého.

Jsem na svých devět ‚výtvarníků‘ moc pyšná, práce s nimi mě baví a obohacuje, je vždycky radost pracovat s dětmi, které všechno, co dělají, dělají s nadšením, velkým zápalem a projevují při tom kreativitu, fantazii a zručnost. A výsledkem toho všeho je i naše Srdce přátelství, které má teď místo přímo ve vchodu naší školy, aby udělalo radost každému, kdo přijde. A my už teď přemýšlíme o tom, komu svá srdce věnujeme příště.“

Mgr. Jindra Chejnová je učitelkou na ZŠ Vrdy. Práce jejího týmu Výtvarně dramatického kroužku, Srdce přátelství, byla oceněna zvláštní cenou Mírového běhu ve třetím ročníku soutěže Srdce s láskou darované.

 

 

« zpět na výpis všech osobností