Ivona Krčilová a Tomáš Krčil

Fotka Ivona Krčilová a Tomáš Krčil

Se Srdcem zažijete krásné věci. A cena? To je jen třešnička na dortu!

Srdce s láskou darované na naší škole zná skoro každý, a když se školou projdete, najdete spoustu jeho stop. Není divu, jsme s touto soutěží spojeni již šestým rokem. Zažili jsme se „srdíčky“ spoustu věcí: cesty do Terezína, nemoc blízké kamarádky a kamaráda, podporu výborné organizace Medou, smrt milovaného člověka, odchod do důchodu perfektního ředitele…

Ale letos jsme se pustili do docela jiné práce, podpořili jsme sport. Proč? Na školu totiž nastoupil nový pan učitel, který ji také předtím absolvoval a všichni ho znali jako velkého sparťana. Takže letos srdíčko Spartě? No jasně! Vůbec jsme nečekali, že to bude mít takovou odezvu, Sparta je prostě Sparta, fanoušků má spoustu. Jsme moc rádi, že jsme se do toho pustili, zase jsme poznali, jak je projekt Srdce s láskou darované výborný, tolik krásných chvil zažijete, a to, že i získáte cenu? To už je jen třešnička na dortu.

A pro nás byl letos ještě jeden bonus! Sparta nás pozvala na předávání srdíčka přímo na Letnou. Veliký zážitek, moc děkujeme. A nejenom, že jsme dostali spoustu dárečků, ale budeme i pozváni na zápas. Jediné, co nás mrzí, je, že nemůžeme Spartu přímo reprezentovat na předávání v Poslanecké sněmovně. Nedá se nic dělat, ale my jim všechno vyřídíme a budeme je podporovat dál.

učitelé, ZŠ Hálkova, Humpolec

« zpět na výpis všech osobností