Lenka Soukupová

Fotka Lenka Soukupová
Srdce s láskou darované je výjimečná možnost, jak někomu za něco poděkovat.

„Díky časopisu AGE jsem se dozvěděla o projektu Srdce s láskou darované. Hned po přečtení propozic jsem si uvědomila, že se jedná o výjimečnou možnost, jak někomu za něco poděkovat. Díky této úžasné soutěži se nám všem zúčastněným otevřely nové možnosti vyjádření. Je těžké definovat pocity, které ze soutěže člověk má. Pro mě bylo velmi zásadním okamžikem vidět své žáky, jak se s neuvěřitelnou chutí a odhodláním pouštějí do práce. Měsíc trvalo, než vznikl výtvor Srdce darované anděly. Ten jsme se rozhodli věnovat pražskému Kardiocentru IKEM, konkrétně panu profesoru MUDr. Janu Pirkovi, DrSc., a jeho týmu. Předání finálního díla panu profesorovi bylo emočně velmi silným zážitkem. Troufám si tvrdit, že tato skutečnost v našich srdcích zůstane zakořeněná a při vzpomínkách nás bude hřát po dlouhá léta.

Celý koncept soutěže má pohádkovou výpovědní hodnotu se šťastným koncem. Výhra 2. místa ve veřejném hlasování je pro nás třešničkou na dortu. Všem moc děkujeme.“

MgA. Bc. Lenka Soukupová je učitelkou na ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice a její skupinka tří dětí ze 3. a 5. třídy vytvořila dílo Srdce darované anděly, které získalo 2. místo v internetové hlasovací soutěži s 9332 hlasy.

 

« zpět na výpis všech osobností